Madera

Madera - jedna z wysp archipelagu na Oceanie Atlantyckim, nazywana wyspą wiecznej wiosny, ze względu na swój łagodny klimat.

Madera

Porto Santo

Porto Santo - mała wysepka o powierzchni 42,5 km2, która leży 43 km na północny wschód od Madery, od której diametralnie się różni.

Porto Santo

Desertas

Wyspy Desertas to grupa trzech długich i wąskich wysp, które rozciągają się na odległość 23 km w kierunku północ-południe.

Wyspy Desertas

Selvagens

Wyspy Selvagens to mały niezamieszkany archipelag, mniej więcej w połowie drogi między Maderą i Wyspami Kanaryjskimi.

Wyspy Selvagens


Hotele - uznana jakość

Hotel Madera

Możliwość noclegów na Maderze jest ogromna i najwyższej jakości, z wyrafinowanym urokiem tradycyjnej gościnności do nowoczesnych pięciogwiazdkowych hoteli, ciepłe powitanie w obiektach agroturystycznych i tradycyjnych dworkach "Quintas da Madeira". Historia "przemysłu" hotelowego na Maderze zaczyna się od Palace Hotelu Reid's Palace istniejącego od ponad 120 lat z jego niezliczonymi wspaniałymi widokami. Do tego dochodzi hotel The Vine, uznany za najlepszy Boutique Hotel in the World 2013 przez World Travel Awards - jedną z najważniejszych nagród na świecie w turystyce - jakość hoteli w regionie wzrosła najbardziej na Maderze.

Chcesz wiedzieć więcej o hotelach?

Maderskie Quintas