Madera

Madera - jedna z wysp archipelagu na Oceanie Atlantyckim, nazywana wyspą wiecznej wiosny, ze względu na swój łagodny klimat.

Madera

Porto Santo

Porto Santo - mała wysepka o powierzchni 42,5 km2, która leży 43 km na północny wschód od Madery, od której diametralnie się różni.

Porto Santo

Desertas

Wyspy Desertas to grupa trzech długich i wąskich wysp, które rozciągają się na odległość 23 km w kierunku północ-południe.

Wyspy Desertas

Selvagens

Wyspy Selvagens to mały niezamieszkany archipelag, mniej więcej w połowie drogi między Maderą i Wyspami Kanaryjskimi.

Wyspy Selvagens


Reklama

Madera reklama

Serwis madera.org.pl jest największym i najchętniej odwiedzanym serwisem dotyczącym Madery w Polsce. Skupia wokół siebie osoby, które odwiedziły bądź planują odwiedzić portugalską wyspę Maderę. Użytkownicy mogą znaleźć szereg informacji o Maderze a także relacje czytelników z odbytych podróży na wyspe. W ramach serisu funkcjonuje blog, gdzie znajdują się różnego typu informacje z Madery oraz forum internetowe. Serwis ten jest stale rozwijany.

Serwis azory.org.pl skupia osoby zainteresowane portugaliskimi Azorami. Znajdują się tu praktyczne informacje o wyspach, propozycje wędrówek pieszych i wiele innych. Serwis ten jest sukcesywnie wzbogacany o nowe treści.

Statystyki
Unikalni użytkownicy: do 15 000 miesięcznie;
Sesje: do 20 000 miesięcznie;
Odsłony: do 70 000 miesięcznie

Statystyki demograficzne
35% użytkowników jest w wieku 25-34 lat;
20% użytkowników jest w wieku 35-44;
65% użytkowników to kobiety

Jeśli interesuje Cię reklama na naszych stronach skontaktuj się z nami: madera@madera.org.pl