Madera

Madera - jedna z wysp archipelagu na Oceanie Atlantyckim, nazywana wyspą wiecznej wiosny, ze względu na swój łagodny klimat.

Madera

Porto Santo

Porto Santo - mała wysepka o powierzchni 42,5 km2, która leży 43 km na północny wschód od Madery, od której diametralnie się różni.

Porto Santo

Desertas

Wyspy Desertas to grupa trzech długich i wąskich wysp, które rozciągają się na odległość 23 km w kierunku północ-południe.

Wyspy Desertas

Selvagens

Wyspy Selvagens to mały niezamieszkany archipelag, mniej więcej w połowie drogi między Maderą i Wyspami Kanaryjskimi.

Wyspy Selvagens


SPA

SPA

Wyspa Porto Santo, leży zaledwie 40 kilometrów na północny wschód od Madery, i oferuje cały szereg naturalnych zdrowych funkcji. Niekończące się piaszczyste plaże skąpane w przezroczystej błękitnej ciepłej wodzie, która uzdrawia i odmładza ciało oraz umysł.

Główne atrakcje wyspy to nie tylko jej cechy jako kurortu, ale również cechy uzdrowiska. Piaski terapeutyczne, drobne miękkie ziarna lecznicze zawierające substancje organiczne z dwutlenkiem węgla.
Korzystając z tych cennych surowców powstała klinika thalassoterapii łącząc kompleksowe programy leczenia z produktami inspirowanymi przez morze i piasek. To zrewitalizowana przystań ma na celu stworzenie idealnego środowiska do detoksykacji, odmładzania, zarządzania stresem, zachęcania do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Unikalna kombinacja zabiegów pieści zmysły, przy użyciu unikalnych właściwości leczniczego złotego piasku i krystalicznie czystej wody Atlantyku dla najlepszego efektu.
Zapraszamy do złotej wyspy otoczonej turkusowymi wodami, gdzie świeci słońce i panuje spokój.


Informacje oraz zdjęcia zawarte w artykule pochodzą ze strony www.visitmadeira.pt.