Madera

Madera - jedna z wysp archipelagu na Oceanie Atlantyckim, nazywana wyspą wiecznej wiosny, ze względu na swój łagodny klimat.

Madera

Porto Santo

Porto Santo - mała wysepka o powierzchni 42,5 km2, która leży 43 km na północny wschód od Madery, od której diametralnie się różni.

Porto Santo

Desertas

Wyspy Desertas to grupa trzech długich i wąskich wysp, które rozciągają się na odległość 23 km w kierunku północ-południe.

Wyspy Desertas

Selvagens

Wyspy Selvagens to mały niezamieszkany archipelag, mniej więcej w połowie drogi między Maderą i Wyspami Kanaryjskimi.

Wyspy Selvagens


Sport

Sport

Madera ma idealne połączenie naturalnych elementów, które wytwarzają idealne warunki do uprawiania wszystkich sportów przez cały rok. Oferuje szeroki wachlarz sportów wodnych jednak, z łagodnym klimatem specyficzną formacją geograficzną, wyspa zachęca nie tylko lokalną ludność, ale także turystów do udziału w innych dyscyplinach sportowych na świeżym powietrzu.

Sport na Maderze

Sport
Dzięki łagodnemu klimatowi i niepowtarzalnym pasmom górskim, wyspy Madera i Porto Santo zapraszają do uprawiania sportów oraz wielu innych form aktywnego wypoczynku przez cały rok. Dostępne są sporty wodne, spacery, golf, tenis, są także inne możliwości spędzenia przyjemnego wypoczynku.

Więcej o sporcie na Maderze

Sporty wodne na Maderze

Sporty wodne na Maderze Na Maderze jest szeroki wybór sportów wodnych: pływanie, surfing, windsurfing, nurkowanie, żeglarstwo, kajakarstwo i narty wodne.Więcej o sportach wodnych na Maderze

Sporty wodne na Porto Santo

Sporty wodne na Porto Santo Na wyspie otoczonej ogromnym, przezroczystym oceanem pełnym życia i emocji, trudno jest podjąć decyzję jakim sportom wodnym się oddać. Przy średniej temperaturze od 19 º C i 23 ° C, zachwyca wszystkich, którzy ulegli jej pokusom.Więcej o sportach wodnych na Porto Santo

Sporty lądowe na Maderze

Sporty lądowe na Maderze Madera jest idealnym miejscem do uprawiania sportów ekstremalnych, dzięki głębokim dolinom i imponującym górom.
Więcej o sportach lądowych na Maderze

lądowe na Porto Santo

Sporty lądowe na Porto Santo Łagodny klimat Porto Santo sprawia, że wyspa jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu przez cały rok. Znajdują się tutaj nowoczesne obiekty sportowe dla profesjonalistów i amatorów.


Więcej o sporcie lądowym na Porto Santo

Biegi na orientację

Biegi na orientację Charakterystyczny dla Madery, górzysty teren i bogactwo krajobrazu stwarzają wyjątkowe wyzwanie nawet dla doświadczonych entuzjastów biegów na orientację.Więcej o biegach na orientację

Informacje oraz zdjęcia zawarte w artykule pochodzą ze strony www.visitmadeira.pt.