Madera

Madera - jedna z wysp archipelagu na Oceanie Atlantyckim, nazywana wyspą wiecznej wiosny, ze względu na swój łagodny klimat.

Madera

Porto Santo

Porto Santo - mała wysepka o powierzchni 42,5 km2, która leży 43 km na północny wschód od Madery, od której diametralnie się różni.

Porto Santo

Desertas

Wyspy Desertas to grupa trzech długich i wąskich wysp, które rozciągają się na odległość 23 km w kierunku północ-południe.

Wyspy Desertas

Selvagens

Wyspy Selvagens to mały niezamieszkany archipelag, mniej więcej w połowie drogi między Maderą i Wyspami Kanaryjskimi.

Wyspy Selvagens


Sporty lądowe na Porto Santo

Sport na Porto Santo

Łagodny klimat Porto Santo sprawia, że wyspa jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu przez cały rok. Znajdują się tutaj nowoczesne obiekty sportowe dla profesjonalistów i amatorów.


Jazda konna

Jazda wzdłuż szlaków na Porto Santo jest idealnym sposobem na pozbycie się stresu. Piękne krajobrazy są gwarantowane przez całą drogę.Jeep Safari

Udaj się w głąb Porto Santo za kierownicą auta z napędem 4x4 i ciesz się wspaniałymi widokami. Ekscytuj się naturalnymi przeszkodami, dotarcie do opuszczonych pól jest niezapomnianym przeżyciem.Jazda na rowerze i motorze

Porto Santo jest stosunkowo płaskie, jazda na rowerze jest bardzo popularnym sposobem zwiedzania wyspy. Można spokojnie wyruszyć na zwiedzanie jej magicznych zakamarków.Gokarty

Jeśli jesteś uzależniony od emocji i adrenaliny przejedź kilka okrążeń na torze kartingowym.Akademia tenisa Porto Santo

Kort centralny z trybunami na 1.000 osób, pięć średnich kortów oraz dwa korty paddle-tenis. Powierzchnia wszystkich zielonych kortów tworzy bazę dla rozgrywek Grand Prix. Kompleks tenisowy posiada nowoczesny klub ze sklepem, barem i restauracją, a także pokoje i szatnie.

Akademia tenisa Porto Santo

Estrada da Calheta
Campo de Baixo
9400-015 Porto Santo
Telefon: 291 983 274
Fax: 291 983 165
E-mail: goldentenis@mail.pt
Otwarte od 10 do 19:00

Ceny:

Korty tenisowe
Kort za godzinę - 10,00 EUR
Kort Centralny za godzinę - 15,00 EUR
Korty do paddle tenis za godzinę - 7,50 EUR
Rakieta wynajem - 4,00 EUR
Golf Porto Santo

Pole golfowe Porto Santo zostało zaprojektowane przez hiszpańskiego mistrza golfa Severiano Ballesteros. Jego pierwszy etap: 18 dołków został już zakończony. Drugi etap to kolejne 18-dołkowe pole, dzięki czemu Golden Isle będzie największym polem golfowym w regionie i jednym z najlepszych w tym kraju. Powstanie w północnej części Pico Ana Ferreira, pomiędzy kortami tenisowymi a Centrum Jeździectwa konnego, łącząc trzy różne przyjemności: golf, tenis i jazdę konną.

Golf Porto Santo

Sítio da Lapeira - Ana Ferreira
9400-055 Porto Santo
Tel: +351291983778
Fax: +351291982508
E-mail: msilva.sdps@netmadeira.com
www.portosantogolfe.com

Green Fee:

9 dołków: 40,00 EUR
18 dołków: 65,00 EUR
9 pitch & put: 25,00 EUR
Informacje oraz zdjęcia zawarte w artykule pochodzą ze strony www.visitmadeira.pt.