Życie nocne Madery oferuje szereg opcji dla tych, którzy chcą spędzić noc tańcząc, z dużą ilością zabawy i interakcji. Jedną z opcji do rozważenia w tym kontekście jest Dubai Club Madeira.
 
Jego lokalizacja jest dość uprzywilejowana, znajduje się bardzo blisko wybrzeża i szeregu innych kultowych miejsc nocnego życia Madery. Jest to oczywiście jeden z najbardziej tętniących życiem i dynamicznych obszarów miasta, gdzie zawsze są rzeczy do zrobienia (i miejsca do tańca), dopóki nie nadejdą pierwsze promienie porannego słońca.
 
Dubai Club, to klub nocny, który wyróżnia się młodzieżową, charakterystyczną atmosferą. W tym klubie można tańczyć przy dźwiękach szerokiej gamy stylów muzycznych. Ponadto program tego miejsca jest zwykle pełen wieczorów tematycznych, zaprojektowanych tak, aby zadowolić wkażdy gust muzyczny.
 
Dubai Club oferuje również swoim klientom bar shisha i taras z przyjemną atmosferą, idealny do relaksu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu i odzyskania sił przed powrotem na parkiet.