Położony w centrum miasta Living Room to miejsce na wyspie dla miłośników muzyki elektronicznej. Obecnie jest jednym z pierwszych wyborów, jeśli chodzi o kluby rozrywkowe na Maderze, a sam klub odegrał istotną rolę historyczną.
 
To miejsce, położone w Largo dos Varadouros, było kiedyś wykorzystywane do przechowywania cukru produkowanego na wyspie. Ten niezwykle ważny dla wyspy produkt był tutaj przechowywany, a następnie eksportowany do wielu zakątków świata.
 
Niedawno przestrzeń ta została przekształcona w miejsce rozrywki, które od razu zyskało ważne miejsce w nocnym życiu regionu. W sLiving Room noc zaczyna się od wstępnej rozgrzewki, wykorzystując w pełni ostatnie godziny dnia na tarasie. To odpowiedni czas, aby wypić orzeźwiający koktajl w barze, który otoczony jest kilkoma zabytkowymi muzeami manuelińskimi.
 
W miarę upływu nocy uwaga zwraca się na wnętrze klubu, który staje się mikroklubem wypełnionym muzyką elektroniczną. Dzięki miłej atmosferze ludzie mogą tańczyć przy dźwiękach gatunków muzycznych, takich jak House czy Techno.