Ze złotym, miedzianym lub czarnym piaskiem, naturalnym lub importowanym, piaszczyste plaże Madery są idealnym miejscem na relaks i nurkowanie w ciepłych wodach Atlantyku. Odkryj ich uroki.

Czarne żwirowe plaże Madery, skąpane w krystalicznie czystym morzu, dominują na całej wyspie i stanowią malownicze tło dla krajobrazów. Przyjdź i zrelaksuj się w tych wyjątkowych kąpieliskach.

Naturalne baseny to niezwykłe miejsca do zażywania kąpieli. Swą niezwykłość zawdzięczają nie tylko fantastycznej scenerii – często są uformowane przez lawę wulkaniczną, lecz przede wszystkim za sprawą krystalicznie czystej Oceanicznej wody.

Czyste, spokojne wody Madery pozwalają obserwować delfiny w ich naturalnym środkowisku przez cały rok. Przy odrobinie szczęścia zobaczysz też wieloryby.

Jedno z najlepszych miejsc w Europie do zapoznania się z bogactwem podwodnego świata. Zanurkuj w tych krystalicznie czystych wodach.

Obfita różnorodność biologiczna i przejrzyste wody sprawiają, że jest to jedna z najbardziej niezwykłych aktywności na Maderze.

Wszyscy na pokład: ciesz się malowniczym pięknem archipelagu z innej perspektywy. Jesteśmy specjalistami w kolekcjonowaniu wspomnień w oceanie.