Na Maderze znajduje się kilka miejsc, które oferują idealne warunki do nurkowania z rurką. Jest to aktywność, która przyciąga coraz więcej fanów. Różnorodność fauny morskiej, a także czysta i łagodna woda, której temperatura waha się od 18 ° C do 24 ° C przez cały rok, to więcej niż wystarczające powody, aby rozpocząć nurkowanie z rurką na Maderze z całą rodziną. Ten spokojniejszy wariant nurkowania, w którym większość ruchu odbywa się pływając, daje dostęp do unikalnych podwodnych krajobrazów. W ten sposób nurkowanie z rurką na Maderze pozwala cieszyć się bliskim kontaktem z kolorami, formacjami geologicznymi i życiem zwierząt istniejącym w tych spokojnych i płytkich wodach.

Niektóre z najpopularniejszych miejsc do snorkellingu znajdują się w rezerwatach przyrody, gdzie różnorodność biologiczna jest skrupulatnie chroniona i utrzymywana w stanie dzikim. Są to prawdziwe świątynie natury. Na Maderze i Porto Santo znajdziesz szkoły nurkowania i wyspecjalizowane firmy przygotowane do towarzyszenia Ci w tej przygodzie. Nie zostawaj na lądzie: przyjdź i poznaj z bliska naturalne dziedzictwo naszego wybrzeża Atlantyku poprzez nurkowanie z rurką na Maderze.

Podwodny urok

Nurkowanie z rurką na Maderze wykorzystuje piękne miejsca archipelagu, a także jego płytkie, spokojne i tętniące życiem wody. Zbierz całą rodzinę razem i ciesz się tym doświadczeniem!