Madera jest bez wątpienia jednym z najlepszych miejsc na świecie gdzie można świętować dobre rzeczy. Łagodny klimat przez cały rok, ciepłe morze, które kąpie wyspę i znana gościnność jej mieszkańców są niezbędnymi składnikami intensywnych chwil zabawy. Trap Music Bar w Funchal to miejsce zaprojektowane dla tych, którzy chcą doświadczyć tego świątecznego ducha.
 
Klub znajduje się przy Rua da Favila w tętniącej życiem części miasta, w pobliżu wielu innych klubów nocnych, a także słynnego kasyna Madeira. Jest to oczywiście jeden z najbardziej uprzywilejowanych obszarów, aby w pełni wykorzystać ciepłe noce w Funchal.
 
Trap Music Bar jest inny, ponieważ ma dużą strefę rozrywkową z kilkoma różnymi przestrzeniami. Tutaj możesz cieszyć się dwoma różnymi salami: jedną z muzyką na żywo i barem, a drugą z dźwiękiem deep house. Bar muzyczny Trap znany jest również z przyjemnego tarasu, na którym panuje atmosfera. Ta przestrzeń na świeżym powietrzu, ozdobiona obecnością kilku małych palm, jest idealna do spotkań towarzyskich z przyjaciółmi, przy orzeźwiającym drinku.