Masz wykupioną wycieczkę na Maderę i skrupulatnie zbierasz informacje o tym co warto zobaczyć na miejscu i nie możesz się zdecydować? 

Pomocą w takiej sytuacji może być poznanie oferty polskojęzycznych przewodników z Madery. 

To wszystko w cenie wycieczki fakultatywnej, którą oferują rezydenci biur podróży. 

Tym co wyróżnia przewodników których znajdziesz poniżej to indywidualne podejście do klienta, znajomość oczekiwań polskich turystów, znajomość języka polskiego oraz  portugalskiego i oczywiście zamiłowanie do Madery. Taka mieszanka doświadczenia i pasji gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług.

Oferta wycieczek

Usługi jakie oferuja polskojęzyczni przewodnicy

Czy warto

Przewodnicy których znajdziesz poniżej to Polacy, którzy zakochali się w Maderze do tego stopnia, że postanowili tam zamieszkać. Od kilkunastu lat prowadzą firmy z branży turystycznej, które oprowadzają wycieczki pokazując Maderę jakiej nie poznasz zwiedzając samodzielnie czy też korzystając z wycieczek fakultatywnych wykupionych w biurach podróży. Każdy z przewodników biegle posługuje się językiem portugalskim i angielskim.

Bardzo istotne jest podejście do klienta, to Ty decydujesz co chcesz zobaczyć i w jakim tempie. Program każdej wycieczki jest indywidualnie dopasowany do upodobań osoby/grupy, w razie potrzeby może być zmieniony w trakcie wycieczki. Większość firm posiada swoje własne samochody.

Przewodnicy prowadzą legalnie działające firmy, które posiadają niezbędne licencje i ubezpieczenia.

Polscy przewodnicy na Maderze

Pełną ofertę wycieczek z polskojęzycznymi przewodnikami znajdziesz na stronie odkryjmadere.pl